Kruh andělů

andělíčciPocit, že máme mezi lidmi své strážné anděly je důležitý pro každého z nás. Naše charita takové andělské duše potřebuje o to víc, že lidí, kterým chybí opravdová pomoc je mezi námi opravdu spousta. Staňte se našimi příznivci, budeme Vám vděčni nejen my, ale zejména ti, kterým prostřednictvím nás pomůžete.

A co na oplátku získáte Vy? Kromě informací o dění u nás a o tom, kam Vámi vynaložená pomoc putovala, Vás budeme zvát na společné akce, které u nás pořádáme. Pro pravidelné dárce tu pak máme anděla, jenž zhmotňuje přízeň a lásku, kterou nám věnujete. 

Chci se stát hgqjeO41ierw a aktivity Charity Otrokovice pravidelně podporovat.

Zároveň, pokud o to budete stát, zveřejníme Váš příběh a motivaci, která Vás k nám dovedla. Důležité pro nás je, abychom v tom nezůstali sami! Předem Vám děkujeme za Vaši přízeň, podporu a hlavně naději!

Samozřejmostí je v případě Vašeho zájmu dárcovská smlouva.

Pokud se ztotožňujete s našimi současnými aktivitami, ale nechcete přispívat pravidelně, i takovou pomoc velice oceníme, stačí nás kontaktovat - 1nAn8Z~k4gtjGKel~hxy.77_T-uk87j7T-M. Pomoci můžete finančním či věcným darem, zapojení se do dobrovolnictví a třeba i dalšími způsoby, jejichž návrhy se od Vás necháme rádi inspirovat.