Firemní dárcovství a sponzorství

Je mnoho různých způsobů, jak můžete pomoci. Budeme vděčni a řádně oceníme každý Váš dar, ať už finanční či věcný. Váháte, jestli máte podpořit právě nás a jakým způsobem?

Spojte Vaši značku a kredit s tou naší. Pevné spojenectví může přinést velké výhody. Vaši partneři a klienti ocení Vaši sociální odpovědnost, my Vám zaručíme, že ty hodnoty, které v rámci sociálního marketingu prosazujete, budeme uplatňovat s cílem pomoci těm nejpotřebnějším. Pojďme se tedy spojit a společně pomáhat v lokalitě, kde působíme.

  • Jednou z možností je uspořádání veřejné sbírky ve prospěch Charity Otrokovice (například při příležitosti nějaké výjimečné události)
  • Můžete také podpořit nejen činnost celé organizace, ale i jednotlivé služby. Zaručujeme Vám, že dar doputuje tam, kam si budete přát Vy.
  • Jelikož jsou naší součástí i pobytová zařízení (domov pro seniory, azylový dům pro muže, azylový dům pro rodiny s dětmi), stále se nám hodí vybavení, ať už zdravotní vybavení, nábytek či elektrospotřebiče malé i velké, vybavení zahrad, no zkrátka je toho spousta a fantazii meze neklademe.
  • Přijďte nás podpořit svými zkušenostmi, rádi se přiučíme a využijeme jich v naší další práci.
  • Samozřejmostí je v případě Vašeho zájmu dárcovská smlouva.

Pokud Vás tato slova nepřesvědčila a rádi byste získali více informací, neváhejte se na nás obrátit emailem: fundraiser@otrokovice.charita.cz nebo telefonicky 731 619 771.

Děkujeme za Vaši přízeň, podporu a hlavně naději!