Oslavili jsme naši patronku svatou Anežku

Oslavili jsme naši patronku svatou Anežku

V úterý 13. listopadu jsme se společně sešli k oslavě svátku svaté Anežky České, patronky naší Charity. Zaměstnanci, dobrovolníci, pozvaní hosté i lidé z farnosti, ti všichni přišli na toto společné setkání.

Nejprve jsme prožili v kostele sv. Vojtěcha slavnostní mši svatou, kterou sloužil zlínský děkan, P. Kamil Obr. Od něj se nám dostala slova povzbuzení do naší činnosti. Mši svatou jsme také obohatili přinášením symbolů a předmětů, které charakterizovaly činnost jednotlivých služeb, které naše Charita sv. Anežky poskytuje. To vše bylo doprovázeno prosbami a díky za všechny klienty a uživatele těchto služeb, i za ty, kteří se na našem díle jakkoli podílejí...

 

Po mši svaté jsme se společně přesunuli do sálu pod kostelem ke společnému posezení. Během této části programu převzalo několik našich zaměstnanců z rukou pana ředitele Děkovný list za svou práci pro naši organizaci.

Děkujeme všem, kteří se na přípravě této slavnosti jakkoli podíleli.

Jan Žalčík, pastorační pracovník

 

DSC_0025DSC_0066DSC_0238DSC_0256DSC_0288

 

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

Výrobky z Kreativní dílny Azylového domu Samaritán

 

Naše Kreativní dílna je součástí pracovně-resocializačního programu azylového domu a slouží jako místo pro setkávání, kde při společné práci klienti sdílejí řadu zkušeností, informací a příběhů.