Charita pořádá - Den otevřených dveří

Charita pořádá - Den otevřených dveří

Ve čtvrtek 5.10.2017 od 9:00 do 15:00 hodin pořádá Charita sv. Anežky Otrokovice akci Den otevřených dveří. Bude možnost navštívit všechny sociální služby, které poskytujeme lidem v seniorském věku, rodinám s dětmi, lidem bez domova a lidem ve finanční nouzi a zjistit, jak tyto služby fungují. Pracovníci jsou připraveni zodpovědět všechny dotazy a ukázat prostory, kde jsou služby poskytovány. Těšíme se na návštěvu všech, které problematika poskytování sociálních služeb potřebným zajímá...

V rámci Dne otevřených dveří bude také probíhat nábor dobrovolníků ve spolupráci s Maltézskou pomocí Otrokovice. Pokud máte zájem trávit volný čas se seniory, tak se můžete zeptat na informace na adrese Na Uličce 1617 Otrokovice, kde se nachází Charitní domov pro seniory v čase od 13:00 do 17:00.

Mgr. Tomáš Bernatík, zástupce ředitele Charita sv. Anežky Otrokovice

 

DOD 2017 web

Podpořte naši činnost
 

         


Odborné sociální poradenství, kterou provozuje Charita sv. Anežky Otrokovice. Naše poradenská služba se úzce zaměřuje na dluhovou problematiku.

 
 

Výrobky z Kreativní dílny Azylového domu Samaritán

 

Naše Kreativní dílna je součástí pracovně-resocializačního programu azylového domu a slouží jako místo pro setkávání, kde při společné práci klienti sdílejí řadu zkušeností, informací a příběhů.